FileAudit Plus

ManageEngine FileAudit Plus je software založený na agentu pro kontrolu a hlášení změn v souborech a složkách. Sleduje změny v reálném čase ve všech souborech spolu s podrobnými zprávami o činnostech, jako je “kdo” udělal “co”, “kdy” a “od”. Sleduje změny souborů, složek nebo podsložek. Zobrazte si pak náhled změn provedených v konkrétním typu souboru (např. * .log) nebo rozhodněte, které servery nebo typy souborů vyloučíte z auditu.

Funkcionality
 • Audit a analýza přístupů k souborům a složkám

  Zpráva o auditu přístupu poskytuje podrobné informace, typicky – kdo použil, co, kdy a odkud. Sestava analýzy přístupu poskytuje souhrnný přehled přístupů a změn.

 • Monitor integrity souborů

  Průběžně sleduje a posílá upozornění na změny souborů serveru, které mohou vést k ohrožení dat či porušení. Sleduje stejně dobře lokální systémové soubory a složky.

 • Aktivně reagovat na narušení bezpečnosti

  Detekuje narušení bezpečnosti, když k nim dojde a posílá e-maily okamžitě. Definuje mezní hodnoty pro hromadné přístupových událostí, jako jsou útoky škodlivého softwaru.

 • Audit přístupových práv

  Zkoumá sdílení a oprávnění souborů a složek. Brání tak zneužívání přístupu.

 • Auditní reporty shody

  Soulad s regulačními nařízeními skrze důsledné provádění auditů a podávání zpráv o stavu souborového serveru. Generuje připravené reporty pro SOX, HIPAA, FISMA, GDPR, PCI, GLBA, a mnoho dalších.

 • Analýza souborů a místa na disku

  Analýza souborů pomáhá izolovat soubory, které jsou staré, nevyužité, nemodifikované, velké, skryté, nebo non-business. Zjednodušuje čištění dat.

Kontakt


  *

  Rádi bychom Vás informovali, že správcem Vašich osobních údajů je společnost MWT Solutions S.A., organizační složka, Freyova 82/27, Vysočany, Praha 9 – 19000. Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich úpravu, vymazání, omezení jejich zpracování, právo vznést námitky proti jejich zpracování, jakož i právo na předání veškerých údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale nutné za účelem odpovědí na poptávky a v případě udělení souhlasu s marketingovým oslovením I pro propagaci produktů a služeb společnosti SPOC S.A. Údaje se zpracovávají na základě vašeho souhlasu dle (čl. 6 odst. 1 písm. A) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679). Osobní údaje budou zpracovávány dokud od Vás neobdržíme nesouhlas. Váš souhlas může být kdykoli odvolán. Příjemcem Vašich osobních údajů mohou být I společnosti poskytující webové stránky naší společnosti. Současně bychom Vás rádi informovali, že máte právo podat stížnost u generálního inspektora pro ochranu osobních údajů.

  Blog

  Proč je ManageEngine PAM360 efektivním pro správu privilegovaných účtů?

  Společnost ManageEngine vyvíjí jednu z nejkomplexnějších a těsně integrovaných softwarových sad pro správu IT na trhu. Nabízí více než 90 produktů a bezplatné nástroje pro správu všech vašich IT potřeb, včetně správy Active Directory, Ofice365, správy technické podpory, správy počítačů a mobilních zařízení, správy sítí a serverů, správy aplikací, zabezpečení IT a analytické nástroje. ManageEngine…

  Jak se rychle a bezpečně připravit na další období s COVID-19

  Blíží se konec prázdnin a začíná běžný provoz. V tomto roce se pojem “běžný provoz” významně změnil. Prázdniny sice uvolnily atmosféru, ale podle posledních zpráv nás čeká další vlna COVID-19. Není jasné, zda bude horší nebo stejná. Důležité je, že budeme s nějvětší pravděpodobností opět pracovat z domova. Spousta firem prošla vnitřní proměnou a způsobem…

  Špatná konfigurace uživatelských účtů je riziko

  Pamatujete si, kdy jste naposledy resetovali administrátorská hesla? Nebo čas poslední aktualizace oprávnění sdílených síťových úložišť? I když se jeví jako banalita, nesprávná konfigurace uživatelských účtů v těchto procesech může vést k narušení bezpečnosti. Bez ohledu na velikost společnosti je IT strukturováno tak, aby pracovalo s různými typy účtů. Každý účet, ať už se jedná…