Product manager – Manage Engine SW

Místo práce: Praha

Kdo jsme?

MWT Solutions – český distributor IT řešení, specializující se na poskytování komplexních ITSM projektů, včetně IT služeb pro velké a střední zákazníky. Poskytujeme služby v oblasti vzdělávání, implementací, vývoje a SW údržby.
Máme za sebou už více než 500 úspěšných implementací po celé Evropě. Disponujeme specialisty s certifikacemi ITIL Expert a ManageEngine product Expert.

Popis pracovní pozice

Product manager je odpovědný za řízení portfolia SW ManageEngine v české pobočce distribuční společnosti MWT Solutions sp. z o.o.

Jaká bude Vaše odpovědnost:

Technická znalost produktových řad SW ManageEngine
Předprodejní podpora pro obchodníky
Prezentace produktových řad zákazníkům, příprava PoC(testovacích demo prostředí)
Monitoring trhu, konkurence a trendů v různých tržních segmentech
Posuzování konkurenčních nabídek a hledání produktových/tržních výhod
Příprava technických částí nabídek pro zákazníky
Propagace vlastních produktů a služeb směrem k obchodním partnerům a zákazníkům

Požadavky na ideálního kandidáta:

Technický přehled v HW a SW infrastruktuře
Orientace v portfoliu MS produktů, síťových technologií a ITSM
Středně pokročilá znalost angličtiny
Schopnost samostatné práce
Obchodní myšlení a orientace na zákazníka
Prezentační dovednosti
Schopnost psát technické články a produktový popis
Ochota cestovat po ČR na prezentace, konference a k zákazníkům,

Nabízíme:

Kariera v úspěšné společnosti
Příležitosti k profesnímu a osobnímu rozvoji
Atraktivní systém benefitů vč. pružné pracovní doby, home-office, 5 týdnů dovolené.
Variabilní složka mzdy založená na plnění cílů české pobočky

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Fixní složka mzdy: 1500 – 1800 EUR/měsíc
Variabilní složky mzdy do výše 30% fixní mzdy
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis na adresu “info@mwtsolutions.cz” případně vyplňte formulář viz níže. Obratem se Vám ozveme, děkujeme…

Pokud rozsah zpracování vašich osobních údajů překračuje vymezení uvedené v čl. 22¹ Zákoníku práce, prosím uveďte následující ustanovení: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souvislosti s náborovým procesem".

Chcete-li se účastnit následného náboru prováděného společností MWT Solutions sp. z o.o. přidejte následující ustanovení: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souvislosti s následným náborem" (nepovinné).

Rádi bychom Vás informovali, že správcem Vašich osobních údajů je společnost MWT Solutions S.A., organizační složka, Freyova 82/27, Vysočany, Praha 9 – 19000. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souvislosti s plněním povinnosti správce osobních údajů uvedené v čl. 22¹ zákoníku práce a čl. 6 odst. 1 písm. C) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) nebo na základě čl. 6 odst. 1 písm. A) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) v případech, kdy rozsah zpracovávaných údajů přesahuje vymezení uvedené v čl. 22¹ zákoníku práce. Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich úpravu, vymazání, omezení jejich zpracování, právo vznést námitky proti jejich zpracování, jakož i právo na předání veškerých údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale nutné pro náborový proces. Osobní údaje budou uchovány do konce celého náborového procesu a jestli souhlasíte s účastí i v budoucích náborech, tak až do stažení Vašeho souhlasu. Subjekty účastnící se personálních procesů mohou pracovat s Vašimi osobními údaji. Současně bychom Vás rádi informovali, že máte právo podat stížnost u generálního inspektora pro ochranu osobních údajů.

Blog