Slide V České republice působí MWT Solutions S.A., jako oficiální distributor SW licencí z dílny ManageEngine, jenž je divizí ZOHO Corporation. ManageEngine nabízí komplexní řešení, která jsou díky vysoké míře flexibility a variability schopny plně uspokojit potřeby jak menších podniků, tak i nadnárodních korporací. Variabilita produktů umožňuje vybrat nástroj v rozsahu funkcí dle aktuálních potřeb. Dohromady více než 90 produktů pokrývá veškeré potřeby IT oddělení ve Vaší společnosti. ManageEngine vyvíjí nástroje pro efektivní správu prostředí Active Dircetory, kvalitní a finančně dostupné produkty pro správu firemních aktiv a dat, snadnou práci v oblasti IT service management a správy pracovních stanic a v neposlední řadě, produkty pro IT monitoring a IT security. I přes svou velikost, patří ManageEngine v centrální Evropě stále ještě mezi méně známé vendory. Společnost vznikla v roce 1996, pod jménem AdventNet, se zaměřením na správu síťového prostředí a od té doby nepřestala pracovat na inovacích, které denně zjednodušují práci milionům administrátorů. Za kvalitu produktů ManageEngine můžeme nechat mluvit čísla, protože aktuálně tyto produkty na světe využívá přes 250 000 firem a až 60 procent společnostní ze seznamu Fortune 500 se rozhodlo pro využívání právě produktů z nabídky ManageEngine.

Slide 180,000+ 9/10 3,000,000+ společnosti po celém světě Za kvalitu produktů ManageEngine můžeme nechat mluvit čísla, protože aktuálně tyto produkty na světe využívá přes 250 000 firem a až 60 procent společnostní ze seznamu Fortune 500 se rozhodlo pro využívání právě produktů z nabídky ManageEngine. Fortune 100 společností administrátoři ...důvěřujte správě svých IT.

Slide Správa IT komplexně Správa IT jednoduše

ManageEngine nabízí fungující ekosystém více než 90 nástrojů, které pomáhají spravovat IT včetně sítí, serverů, aplikací, firemních dat, hesel, help desku, Active Directory a koncových zařízení. Všechny nástroje lze snadno a rychle vzájemně integrovat.

Filozofie ManageEngine je postavená na čtyřech pilířích: Správa IT výhodně Správa IT flexibilně

ManageEngine nabízí maximální funkčnost s jednoduchým uživatelským rozhraním. Implementace a konfigurace se nestane noční můrou.

Skvělý poměr cena/výkon. Testovací licence a nasazení produktu zdarma.

ManageEngine nabízí možnost výběru řešení dle aktuáních potřeb a nároků zákazníka.

Vyzkoušejte jakýkoliv z produktů ManageEngine zdarma. Všechny produkty