Site24x7

ManageEngine Site24x7 je služba v cloudu (SaaS), která nabízí monitoring kritických webových aplikací, viditelných mimo organizaci, a vnitřních IT aktiv, jako servery nebo síťová zařízení (s využitím kolektoru v síti LAN). Umožňuje tvorbu analýz dostupnosti a výkonu kritických prvků webových aplikací z mnoha míst na světě, bez nutnosti otevírání portů, instalace agentů nebo rekonfigurace sítě.

Pokud má být stránka viditelná mimo organizaci, pak ji nelze monitorovat standardním monitorovacím systémem, který funguje zevnitř sítě.

Site24x7 je ideální řešení pro monitorování dostupnosti a výkonu kritických podnikových aplikací, se zohledněním víceúrovňových webových transakcí. V případě vzniku problémů jsou odeslána automatická oznámení osobám, které jsou odpovědné za obsluhu aplikací. Díky tomu mohou tyto osoby velmi rychle reagovat. Monitoring webových aplikací poskytuje informace o jejich dostupnosti a výkonu.

Funkcionality
 • Monitoring internetových stránek

  Monitorování výkonu a dostupnosti webových stránek z různých místech po celém světě. Identifikacet problémů s DNS servery, ISP, atd.  Aplikace umožňuje i sledování dalších síťových služeb, jako je například HTTP (S), FTP (S), DNS, Ping, TCP, SSL, SMTP, POP.

 • Monitoring internetových aplikací

  Monitoruje a měří vícestupňové interakce více uživatelů použitím monitorovací funkce webových aplikací. Monitoruje také dobu odezvy a přesnost dodávaného obsahu. Monitoruje vnitřní i vnější transakce a zprostředkovává uživatelské zkušenosti z více než 50 míst. S grafy v reálném čase a historií dodaných služeb od Site24x7 můžete získat jasnou představu o stavu výkonu v čase z pohledu uživatelů. Sledované transakce lze přehrávat pomocí prohlížeče Firefox, aby administrátor dokázal přesně zjistit, jak je webová stránka načtena pro uživatele.

 • Monitoring serverů

  • Komplexní správa systémů, včetně fyzické infrastruktury, virtuálního a veřejného cloudu
  • Monitoring celé serverové infrastruktury – Windows a Linux serverů
  • Lepší vhled do cloudových výpočetních prostředků – Amazon EC2 instance a RDS
  • Kontrola nad infrastrukturou VMware
  • Monitorování výkonu služby v interní síti
 • Analýza internetových stránek

  Analyzátor webové stránky poskytuje vhled do dopadu různých komponent HTML, včetně obrázků, CSS a JavaScript na celkový výkon stránky. Tento nástroj identifikuje a sleduje celkovou odezvu v závislosti na velikosti komponenty, času vykreslení, času na dokončení dokumentu a času načítání webových stránek a jeho jednotlivé složky.

 • Monitorování výkonu aplikace

  Aplikace APM Insight je k dispozici jako součást Site24x7 a poskytuje vývojářům a IT oddělením bezkonkurenční přehled o chování webové aplikace. Je to užitečný vývojový nástroj, který umožňuje si lépe představit vliv různých komponent na transakční výkon aplikace v rámci dotazů URL  nebo SQL. Identifikuje a řeší problémy, které způsobují snížení výkonu, bez ohledu na jejich zdroj.
  *

  Rádi bychom Vás informovali, že správcem Vašich osobních údajů je společnost MWT Solutions S.A., organizační složka, Freyova 82/27, Vysočany, Praha 9 – 19000. Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich úpravu, vymazání, omezení jejich zpracování, právo vznést námitky proti jejich zpracování, jakož i právo na předání veškerých údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale nutné za účelem odpovědí na poptávky a v případě udělení souhlasu s marketingovým oslovením I pro propagaci produktů a služeb společnosti SPOC S.A. Údaje se zpracovávají na základě vašeho souhlasu dle (čl. 6 odst. 1 písm. A) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679). Osobní údaje budou zpracovávány dokud od Vás neobdržíme nesouhlas. Váš souhlas může být kdykoli odvolán. Příjemcem Vašich osobních údajů mohou být I společnosti poskytující webové stránky naší společnosti. Současně bychom Vás rádi informovali, že máte právo podat stížnost u generálního inspektora pro ochranu osobních údajů.

  Webináře
  Blog

  Lze monitorovat pracovní dobu v éře home office?

    V poslední době začala velká část zaměstnanců pracovat vzdáleně ze svých domovů. Z tohoto důvodu se začíná ve firmách diskutovat o možnosti kontroly jejich skutečné pracovní doby. Produkt ManageEngine ADAudit Plus má funkcionalitu monitorování aktivity pracovních stanic.     Rekonstrukce u sousedů, rodina nebo třeba domácí mazlíček mohou odvádět pozornost práce.  Jsou to faktory, na které…

  Naše IAM řešení a systém vnitřní obrany mají ocenění z konference RSA 2020

  ManageEngine přinesl domů svůj první balík ocenění za rok 2020. Jedná se o dvě ceny InfoSec, které udělil časopis Cyber Defense Magazine na konferenci RSA 2020. Uprostřed více než 3 000 inovátorů v oblasti kybernerické obrany, které byly oceněny časopisem Cyber Defense Magazine za ceny InfoSec Awards, byla společnost ManageEngine uznána pro svůj identity and…

  ManageEngine byl v Londýně uznán za Next Gen Unified Endpoint Management

  Vzhledem k tomu, že počítačová kriminalita směřuje k desítkám miliard ukradených záznamů a bilionům dolarů za náhrady škod, jsme hrdí na to, že jsme ManageEngine uznali jako inovátora, který nabízí nový přístup k potření těchto zločinů.” Pierlugi Paganini, šéfredaktor Cyber Defense Magazine Kybernetické útoky se neustále vyvíjejí a podniky na celém světě musí zůstat aktualizované…