Patch Manager Plus

ManageEngine Patch Manager Plus je aplikace na správu aktualizací, záplat atp. Umožňuje administrátorům efektivně aktualizovat SW na koncových stanicích z jednoho centrálního místa. Aplikace obsahuje funkce jako automatická správa záplat/patchů, instalace aktualizací OS Win, Mac, Linux a případně i aplikací třetích stran, auditní funkce a reporting.

Funkcionality
 • Podpora více platforem

  Aplikace je schopna efektivně spravovat celý patch management proces v OS WIN, Mac a Linux.

 • Aktualizace aplikací třetích stran

  Správa a instalace záplat do více než 250 aplikací dalších výrobců jako je Adobe, Java, WinRar a dalších.

 • Automatická aplikace záplat

  Automatizace všech fází procesu patch managementu od skenování, vyhodnocení, nasazení až po reporting.

 • Testování a schvalování změn

  Možnost tvorby testovacích skupin, testování záplat a následná automatická akceptace nasazení v produkčním prostředí.

Výhody
 • Kompletní kontrola a přehled nad operačními systémy a nasazováním záplat.

  Podrobná správa, nasazování a reporting nad záplatami(updaty) pro různé operační systémy a aplikace Vám umožní zvýšit bezpečnost a zlepšit plnění potřeb organizace.

Kontakt


  *

  Rádi bychom Vás informovali, že správcem Vašich osobních údajů je společnost MWT Solutions S.A., organizační složka, Freyova 82/27, Vysočany, Praha 9 – 19000. Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich úpravu, vymazání, omezení jejich zpracování, právo vznést námitky proti jejich zpracování, jakož i právo na předání veškerých údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale nutné za účelem odpovědí na poptávky a v případě udělení souhlasu s marketingovým oslovením I pro propagaci produktů a služeb společnosti SPOC S.A. Údaje se zpracovávají na základě vašeho souhlasu dle (čl. 6 odst. 1 písm. A) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679). Osobní údaje budou zpracovávány dokud od Vás neobdržíme nesouhlas. Váš souhlas může být kdykoli odvolán. Příjemcem Vašich osobních údajů mohou být I společnosti poskytující webové stránky naší společnosti. Současně bychom Vás rádi informovali, že máte právo podat stížnost u generálního inspektora pro ochranu osobních údajů.

  Webináře
  Implementace
  Blog