MWT Solutions služby zahrnují školení, implementaci softwaru, poradenství a výrobní technologie. MWT Solutions je tým lidí s vášní a zkušeností v oboru – ITIL odborníků, auditorů systémů řízení, projektové manažery certifikované Prince2 – osvědčený tým inženýrů a konzultantů se zaměřil na výsledky a účinnost opatření.

 • Implementace systému ITSM

  Navrhujeme řešení v rámci široce definované oblasti ITSM (IT Service Management). Provádíme projekty založené na osvědčených komponentech uznávaných dodavatelů, jako ManageEngine, ServiceNow, Vembu, Bomgar … V rámci implementace analyzujeme požadavky, navrhneme řešení a realizujeme jej v neustálém kontaktu se zákazníkem. Jsme flexibilní. Víme, že každý projekt, a to navzdory určité opakovatelnosti, je jiný a potřeby se mohou v průběhu realizace rapidně měnit. Jsme schopni identifikovat potřeby zákazníků a naplnit je. To vše je podpořeno našimi zkušenostmi a složitostí našich projektových realizací v minulosti.

 • Konzultace podnikových procesů

  Klíčovým prvkem projektu je modelování procesů ITSM. Toto je vstupní bod pro implementované nástroje. Jako součást poradenského procesu je prováděna ve spolupráci se zákazníkem analýza problému a  podrobný popis stávajících procesů. Následně navrhujeme jejich optimalizaci. Proč? Protože i ten nejlepší nástroj sám o sobě nevytváří přidanou hodnotu, jestliže budou jím obsluhované procesy v rozporu či neefektivní. Naše poradenské služby jsou na jedné straně podpořené profesionalitou, flexibilitou a certifikovanými znalostmi, na straně druhé máme bohaté zkušenosti od našich klientů, kteří nám důvěřují.

 • Technická podpora

  V rámci služby technické podpory obsluhujeme všechny námi nabízené produkty a řešení.

  Oddělení podpory uživatelů aplikací je k dispozici v pracovních dnech od 8.00 do 17.00 hodin.

  Naši zákazníci mohou počítat s rychlou a věcnou podporou, používáme dedikované systémy dálkové podpory, abychom co nejrychleji vyřešili nahlášené incidenty.

  Zákazníci mohou registrovat hlášení následujícími způsoby:

   

  Portál technické podpory https://support.mwtsolutions.pl/portal

  Zprávou na e-mail support@mwtsolutions.pl

  Telefonicky na čísle 61 623 21 17

   

  Portál technické podpory je nejpohodlnější formou registrace hlášení. Na portálu mohou uživatelé kromě sledování realizace hlášení také prohlížet databázi a řešení. Využijte tuto formu kontaktu s oddělením technické podpory.

  Pokud odešlete hlášení do Oddělení technické podpory MWT Solutions poprvé, během 2 hodin pro Vás připravíme přístup do našeho portálu, ve kterém pak můžete sledovat všechna svá hlášení. Do té doby neobdržíte e-mailem oznámení o registraci hlášení a nemůžete sledovat postup prací nad hlášením.

Kontakt


  *

  Rádi bychom Vás informovali, že správcem Vašich osobních údajů je společnost MWT Solutions S.A., organizační složka, Freyova 82/27, Vysočany, Praha 9 – 19000. Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich úpravu, vymazání, omezení jejich zpracování, právo vznést námitky proti jejich zpracování, jakož i právo na předání veškerých údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale nutné za účelem odpovědí na poptávky a v případě udělení souhlasu s marketingovým oslovením I pro propagaci produktů a služeb společnosti SPOC S.A. Údaje se zpracovávají na základě vašeho souhlasu dle (čl. 6 odst. 1 písm. A) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679). Osobní údaje budou zpracovávány dokud od Vás neobdržíme nesouhlas. Váš souhlas může být kdykoli odvolán. Příjemcem Vašich osobních údajů mohou být I společnosti poskytující webové stránky naší společnosti. Současně bychom Vás rádi informovali, že máte právo podat stížnost u generálního inspektora pro ochranu osobních údajů.

  Blog